Kérjük, adója 1 %-val támogassa iskolánk alapítványát!
PRAEVOLANS ALAPÍTVÁNY
Adószám: 19662958-1-43

Alapítványunk
  • Segítséget nyújt az iskolának, hogy minél magasabb szintű képzést tudjon nyújtani diákjainak, különös tekintettel a nyelvi oktatásra. Pl.: sikeres nyelvvizsga díjának kifizetése.
  • Támogatja az iskolát a tehetségek felkutatásában. Pl.: Ki mit tud? szervezése.
  • Anyagi hozzájárulást ad a szociálisan rászoruló gyerekeknek erdei iskolai ill. tanulmányi kirándulásban való részvételéhez.
  • Hozzájárul az iskolai eszköztár fejlesztéséhez, pl.: projektorok, számítógépek, stb. vásárlásához.
  • Az iskola névadója, Bárdos Lajos műveinek megismertetése, emlékének megőrzése, az iskolai kórus támogatása.

Legközelebbi célunk az udvar felújítása, szépítése