Versenyeredményeink

2016-2017. tanév

 
 Hámori Belián
(7.z)
 
iskolánk kimagasló teljesítményű tanulója
az utóbbi időkben szép eredményeket ért el mind zenei, mind sport területén.
 
A Kodály Zoltán XII. Országos Szolfézs- és Népdaléneklési versenyen 
III. helyezést ért el.
 
 
Továbbá a Játsszunk Operát! zenei vetélkedő döntőjén
II. helyezett lett.
 
 
hangjegyek
 
Ezen kívül a MAFC kosárlabda csapatával, az országos döntőben, Hódmezővásárhelyen
IV. helyezést értek el.
 
LoveSport
 
 
Gratulálunk!
 
 
 
 
 

Herman Ottó Kárpát-medencei Biológia Verseny
nemzetközi döntője
 
 
LÁSZLÓ IMOLA
7. z osztályos tanuló
a Herman Ottó Kárpát-medencei Biológia Verseny nemzetközi döntőjében
VII. helyezést ért el.
 
bagoly
 
Felkészítő tanára: Hajdu Katalin
 
Gratulálunk a sikeréhez!

 

 

 

 

 


 CSIVIT

sport

Újabb szép eredmények születtek. 
A budapesti Csupa Izom Vidámság és Torna, CSIVIT versenyen
a 3-4. évfolyamos diákjaink
III. helyezést szereztek.
 
alsó csivit
 
 
Az 5-6. évfolyamosok pedig
I. helyezést értek el.
 
felső csivit
 
Felkészítő: Nábrádi István

 

 

 

 

 


Az OKTATÁSI HIVATAL elismerő oklevélben részesítette
László Imolát (7.z)
a Hermann Ottó Kárpát-medencei biológiaverseny fővárosi döntőjén elért helyezéséért

és Hajdu Katalint
kimagasló tehetséggondozó munkájáért.

 

 biologoa

 

Gratulálunk!

 

Oklevelek

 

 

 

 


 

Kerékpáros Iskola Kupa
Budapesti KRESZ verseny

kresz

RADINSZKY ZSÓFIA budapesti egyéni I. helyezést, csapat I. helyezést ért el SZAKÁCS DÁNIELLEL.

SZAKÁCS DÁNIEL egyéniben II., míg ZACCOMER ÁKOS III. helyezést ért el.

RADINSZKY ZSÓFIA az országos döntőben XX. lett.

 

kresz 2017

 

 

 

 



A Ki a mester két kerék verseny
budapesti döntőjében
 
bicikli

Tomán Zsombor
6. n

IV. helyezett lett.
 
Várnagy Ádám
5. n

a X. helyig jutott.
 
Farkas Gergely
5.n
XVII. lett.
 
kresz2 2017
 
Felkészítő tanár: Nábrádi István

 

 


matematika

 

HALÁSZ ESZTER 5.n osztályos tanuló
A kerületi matematika versenyen II. helyezést ért el,
s továbbjutott a budapesti döntőre, ahol  IV. helyezett lett.

 

Gratulálunk!

 

Oklevél
Oklevél

 

 

 

 

 


Sajó Károly Kárpát-medencei Természet- és Környezetvédelmi
Csapatverseny

earthday

 

Sajó Károly Kárpát-medencei Természet- és Környezetvédelmi Csapatverseny nemzetközi döntőjén
III. helyezést ért el
KARDOS BARNABÁS,
LÁSZLÓ IMOLA
és MOLNÁR ESZTER ANNA
7. z osztályos tanulók.

 

sajo karoly koernyezet as termeszetvedelmi verseny 1 20170523 1564583448 

Felkészítő tanáruk : Hajdu Katalin

 

A versenyen a legjobb írásbeli különdíját is elhozták.
Vízvédelmi figyelemfelhívó plakátjuk (Hová sodor minket a víz?) is III. helyezést ért el.
A plakát elkészítésében Tóth Mária Anna segítette a csapat munkáját.
 
sajo karoly koernyezet as termeszetvedelmi verseny 3 20170523 1195357587
 

 

 

 

 


english6

 

A fővárosi két tanítási nyelvű általános iskolák számára rendezett angol nyelvi versenyen 
Velez Veronika 6. n osztályos tanuló IV. helyezést, és
Somogyi Luca, szintén 6. n osztályos tanuló  V. helyezést értek el.

 

Velez Vera Somogyi Luca

 

Gratulálunk!

 

 

 

 


Nemzetközi Kenguru Matematikaverseny

 

Kenguru Hajnal

 

Nemzetközi Kenguru Matematikaversenyen,
 ahol 5062 másodikos tanuló indult,

HAJNAL ZSIGMOND ÁBRAHÁM

2. z osztályos tanuló
II. helyezést ért el a budapesti versenyen,
ezzel országosan a 6. legjobb lett. 

 

Gratulálunk!

 

 

 


Bendegúz Tudásbajnokság
megyei döntő

 bendeguz

 

Kozma Dániel 2.a
anyanyelv kategóriában 10. helyzezést,
matematika kategóriában 4. helyezést,

 

Bacsa Illés 8.a
angol haladó kategóriában 11. helyezést,

Tanács Ádám 8.a
történelem kategóriában 2. helyezést értek el.

 

Gratulálunk!

 

 

 


NEMZETKÖZI AKROBATIKUS ROCK AND ROLL

  1

Nemzetközi akrobatikus rock and roll bajnokságon,
Pozsonyban járt iskolánkból
SZENCZY FRUZSINA (4.n) és BOROS EMESE (8.z)
a Rock And Magic SE-vel.

Fruzsi children kisformáció kategóriában 2. helyen végzett,
Emese pedig junior nagyformációs kategóriában bronzérmet szerzett.

Nevelőedzőjük: Telek Virginia.

 

Gratulálunk nekik!

 

 

 

 


TINIAGY
angol tanulmányi verseny

english2

 

Novothny Márton
6.n osztályos tanuló

a 2016/2017. tanév Tiniagy angol tanulmányi verseny döntőjén

II. helyezést ért el.

 

 NOvothny Marci

 

Gratulálunk!

 

 

 

 


Kerületi angol szaktárgyi verseny
english5

A kerületi angol szaktárgyi versenyben

Vass Anna

8.z osztályos tanuló

III. helyezést ért el.

Felkészítő tanára: Klabacsek Gyuláné

 

Gratulálunk!

 

 

 

 


A KERÜLETI KREATÍV VERSENYEN

english2

Gödri Anna
Jerminecz Hanna
Kenese Luca
Tarnói Melina

8.z tanulói
KIEMELT I. HELYEZÉST értek el


Felkészítő tanár: Klabacsek Gyuláné

Oklevél

 elvalaszto

továbbá


a 6.n "Medolphin" csapata

 Hafner Emma
Hijazi Rana Nóra
Kiss Gréta Lili
Leveleki Antónia

 

II. HELYEZÉST ért el.

Felkészítő tanár: Vári Judit


Oklevél

 

Gratulálunk!

 

 

 

 


 

Angol Verseny

 

BOKOR ALEX 


7.a osztályos tanuló, 
Klabacsek Gyuláné tanítványa
az ORSZÁGOS Angol verseny döntőjébe került.

 

Gratulálunk Neki!

 

 

 

 

 


 

Újbuda Diákolimpia Röplabda Bajnokság

 

 

Az Újbuda Diákolimpia  harmadik korcsoportos Röplabda Bajnokságán a lány csapat   
III. helyezést ért el.

 

Al Abdo Dania 6.a
Fechete Hanna 7.n
Gajda Rebeka 7.z
Horváth Virág 7.n
László Imola 7.z
Schill Tamara 6.n

 

Gratulálunk!

 

 

  

 


Angol Verseny

 

 

BOKOR ALEX
7.a osztályos tanuló,
Klabacsek Gyuláné tanítványa
a XI. kerületet képviseli
az ORSZÁGOS Angol verseny megyei fordulójában.

 

Drukkolunk Neki.
Hajrá Alex!

 

 

 

 


kisformácio

 

A Rock On Serdülő kisformáció az év első budapesti Kick dance Bajnokságán
BRONZÉRMET szerzett.

Edző: Telek Virginia

 

 

 

 


Újbuda Diákolimpia Röplabda Bajnokság

 

 

Az Újbuda Diákolimpia  harmadik korcsoportos Röplabda Bajnokságán  
ELSŐ helyezett fiúcsapat.

Alföldi Yoakim 6.a
Boroczky D. György 6.n
Habó Dániel 5.a

 Novothny Márton 6.n
Szabó Szilveszter 6.n
Simon Balázs 6.a

 

Gratulálunk!

 
 
 
 

 


Országos Angol Nyelvi Verseny
kerületi forduló

english

 

Bokor Alex 7.a
Greiner András 8.z
Vass Anna 8.z
Bacsa Illés 8.a
Klabacsek Gyuláné tanítványai

és

Madarász Anna 8.n
Kis Donatella 8.a
Újhelly Annikó tanítványai

az ORSZÁGOS ANGOL VERSENY
I., kerületi fordulójában jó eredményt értek el

és bekerültek a II. fővárosi fordulóba, mely március 9-én kerül megrendezésre.

 

 

 

Gratulálunk!

 

 

 


Röplabda Diákolimpia

ropi

Az Újbuda Diákolimpia Röplabda Bajnokságán IV. korcsoportban
a lányok bronz,
a fiúk aranyérmet nyertek.

 

 

Gratulálunk a teljesítményhez!

  

 


 

Kerületi Úszóverseny

 

 

 

Az Újbuda Diákolimpia Úszóversenyén gyorsúszásban Sári Péter (8.a) I. HELYEZÉST,
hátúszásban Török Gergely (7.n) II. HELYEZÉST
a 4x66m-es gyorsváltó I. HELYEZÉST ért el.
 
A csapat tegjai:
Merkel Márk 8.z
Rácz Dávid 8.z
Sári Péter 8.a
Török Gergely 7.n
 

 

 

 

 


 

Rock and Magic sikerek

 

 Az utánpótlás csapatok is rengeteg érmet szereztek az utolsó két Magic kupán.

 

 

 

 


BOREK DÁVID
új párjával
ZSARNAY FANNIVAL

már 2 EZÜSTÉRMET szerzett, budapesti bajnokságon illetve Magic kupán.


 Edző: Telek Virginia

 

 

 


A Rock on serdülő kisformáció
az első budapesti versenyükön megújult formában és új kategóriában elhozták az
ARANYÉRMET!


A csapat tagjai közé tartozik iskolánkból:

Bús Natasa
Fazekas Eszter
Halász Eszter
Korcsmár Fanni
Láng Veronika
Vajtai Réka

 

Edző: Telek Virginia

 

 

 


Ismét fantasztikus eredmények születtek akrobatikus rock and rollban,
Szenczy Fruzsinával.
A Dream Team children nagyformáció MAGYAR BAJNOK lett,
az Angels children kisformáció pedig az Magyar Bajnoki ezüstérmes.

   

 

Videó_1
Videó_2


Edzők: Lengyel Veronika és Telek Virginia

 

 

 

 

 


A Rock and Magic akrobatikus rock and roll SE,
Panem nevű formációja,
iskolánk tanulójával,

Boros Emesével


a svájci junior lányformációs Európa-bajnokságon
22 csapatból a 7. HELYEN végzett.

 

 

Gratulálunk!

 

 

 

 


BKV múzeumok közlekedéstörténeti vetélkedője

 

A BKV múzeumok közlekedéstörténeti vetélkedőjén a 7. a csapata:


Balogh Eszter
(oklevél)
Czellár Bence
(oklevél)
Sövényi Noé
(oklevél)


94%-os teljesítménnyel 50 csapatból a 12. helyezést érte el!

Felkészítő tanár: Pehartz Adrien

 

Gratulálunk!

 

 

 

 


 

dance 

Ismét szuper eredmények születtek akrobatikus rock and rollban, Szenczy Fruzsinával.
A Dream Team children nagyformáció az első országos versenyét megnyerte és így ORSZÁGOS BAJNOK lett,
másnap pedig a budapesti Területi Bajnokságról is hazavihette az ARANYÉRMET.
Az Angels children kisformáció pedig az OB-én az EZÜSTÉRMET kaparintotta meg.

 

 

A videók megtekinthetők itt:
https://www.youtube.com/watch?v=nJB8JO_KtYU
https://www.youtube.com/watch?v=6n5fnAFPsHc

 

 

 


Bolyai 3n

 

A 3.n osztály Fáraó IV. csapata
a Dél-Budai Bólyai matematika csapatversenyen
V. helyezést ért el.

A csapat tagjai:
Bognár Nikolett
Gnadig Enikő
Gulyás Norbert
Pásztor Zsombor


Felkészítő tanár: Vassné Kovács Ildikó

 

 

 

 


bolyai verseny logo

 

Bolyai Matematika Csapatverseny

DÉL-BUDAI KÖRZETI fordulójának

7. osztályos általános iskolai kategóriájában a

"Metálúthenger" 
csapat


Gehér Koppány
Hámori Belián
Kardos Barnabás
Zömbik Dániel
részvételével

IV. helyezést ért el.

továbbá

 8. osztályos általános iskolai kategóriájában a

"Nyomorultak" 
csapat


Kis Donatella
Madarász Anna
Radinszky Zsófia
Truong Ngoc Linh
részvételével

 

V. helyezést ért el.

 

GRATULÁLUNK!

 

  

 


 

Akrobatikus rock and roll sikerek!

 

rockandroll2016 1 

Iskolánk tanulója, Boros Emese, idén kvalifikálta magát a csapatával a
PANEM-mel a 2016-os akrobatikus rock and roll junior kategóriában megrendezendő VILÁGBAJNOKSÁGÁRA.

Ez volt az első nemzetközi megmérettetése a csapatnak.
27 csapat közül a 8. helyen végeztek.
Szuper eredmény és nagyon büszkék lehetünk a lányokra.
A csapat egyébként országos bajnokságokon többször állhatott dobogóra, a legutóbb az ezüstérmet sikerült megszerezniük.

A csapat edzői: Lengyel Veronika és Tóth Bence

Emese nevelőedzője: Telek Virginia

Egyesület: ROCK AND MAGIC SE, @rockandmagic

 

A versenyről a videót itt tekinthetik meg: https://www.youtube.com/watch?v=StXogBF0oh8


 

SZENCZY FRUZSINA a hétvégén tarolt csapataival.

 


A budapesti Területi Bajnokságon ANGELS children kisformációjával,
és DREAM TEAM nagyformációjával is sikerült megszerezni az ARANYÉRMET az őszi szezon első versenyén.


Gratulálunk!


Edzők: Lengyel Veronika és Telek Virginia.
Egyesület: ROCK AND MAGIC SE, @rockandmagic

 

 

 


 

Kerületi Váltóverseny

 

- 5-6 osztályos fiúk: IV. hely
 
Novothny Márton
Simon Balázs
Szabó Szilveszter
Torma Balázs,
- 5-6 osztályos lányok: II.hely
 
Hajnal Sára
Horváth Enikő
László Imola
Schill Tamara
Visi Hajnal
 
- 7-8 osztályos  fiúk: I.hely
 
Bandar Hamza
Kristóf Balázs
Leveleki Dániel
Merkel Márk
Rhorer Zsombor
Sári Péter

- 7-8 osztályos lányok: II.hely
 
Bekker Blanka
Boros Emese
Gödri Anna
Jerminecz Hanna
Odor Fanni
Pallos Timea
Róka Hanna
Szumutku Anna


 


 

Elismerő Oklevél

 

Testnevelő tanáraink elismerő oklevélben részesültek az újbudai diákolipmia versenyein nyújtott kiemelkedő munkájukért.

Gratulálunk!

 

Oklevelek:

Biro Anikó
Fürstall Ferencné
Nábrádi István
Vörösmarty Béla

 

 

 

 


 

 Elismerő Oklevél

 

Iskolánk tanára Hajdu Katalin, elismerő oklevélben részesült a 2015/16-os tanévben végzett eredményes tehetséggondozó munkájáért.

 

Gratulálunk!

Oklevél