Zrínyi Ilona Matematikaversenyen

 ZrinyiEmbl1

Kozma Dániel Ádám
3.a osztályos tanuló

Budapest VI. körzeti fordulóján csapatban I. helyezést ért el,
a verseny megyei/körzeti fordulóján iskolánk legeredményesebb tanulója lett.
Az országos megmérettetésen VI. helyet ért el.

(Felkészítő tanító: Székely Éva)

országos 6

(oklevél 1.)

(oklevél 2.)

Gratulálunk!

 

 

 


Iskolánk szövegértési versenyének eredményei

 

3. évfolyam:

 I. helyezett: Borbás Réka Sára 3.z (felkészítő tanító: Forintos Krisztina)

II. helyezett: Pálfi Zoltán Levente 3.z (felkészítő tanító: Forintos Krisztina)

III. helyezett: Gottlieb Lilla 3.n és Kozma Dániel Ádám 3.a (felkészítő tanító: Kranabetné Szivler Julianna és Cserjésné Kláminger Erika)

3. os

 

4. évfolyam:

 I. helyezett: Velez Illangó Hanga 4.n (felkészítő tanító: Vassné Kovács Ildikó)

II. helyezett: Somorjai-Kiss Barbara 4.z (felkészítő tanító: Mbarki Ilona)

III. helyezett: Kovács Júlia 4.a (felkészítő tanító: Bán Zsuzsanna)

 4. es

 

 Gratulálunk!

 

 


Országos Országismeret Verseny
(National Civilization Contest)

 

english

 

Kása Dániel
(oklevél)
Lesti Szabolcs
(oklevél)
Várnagy Ádám
(oklevél)

6.n osztályos tanulók

III. helyzést értek el.

Gratulálunk a kitűnő eredményhez!

 

 

 

 

 


"Tiszán innen, Dunán túl... "
Országos Népdaléneklési Minősítő Verseny

XI. kerületi fordulóján

hangjegyek


SZÓLÓ kategóriában

Vagra Bernadett Violetta
5.z osztályos tanuló

Kiemelt Arany minősítést ért el.

Gratulálunk a kitűnő eredményhez!

(okelvél)

 

 

 

 


IX. Országos Jeney Zoltán Fuvolaverseny
Kaposvári Országos Döntő

 

enek

 

Győri Doina 7.z osztályos tanuló
III. korcsoportban 

I. helyezést ért el.
(oklevél)

jeney erem gyori dorina 2017 18

 

Gratulálunk!

 

 

 


A két tanítási nyelvű iskolák 7-8. évfolyamai számára meghirdetett országos angol nyelvű történelem versenyen
I. helyezés
t ért el az iskola csapata. 

 

english2

 

Csapattagok: 

Hijazi Rana 7.n

Horeczki Lilla 7.n

Tomán Zsombor 7.n

Velez Veronika 7.n

(oklevél)

 

Gratulálunk!

 

 

 


Kaán Károly XXVI. Országos Természet- és Környezetvédelmi Versenyen
kerületi fordulóján

biologia

Inotai Dóra
6.z osztályos tanuló.

I. helyezést ért el.
(oklevél)

 

Gratulálunk!

 

 


XXIX. Hevesy György Kárpát-medencei
kémiaverseny

kemia

Farkas Gergely András
(oklevél)
8.z

és

Mészáros Anna Veronika
(oklevél)
7.n

osztályos tanulók kimagasló eredményt értek el.

Gratulálunk Nekik!

 

 

 

 


 rajz

Iskolánk tanulói:

Horváth Enikő
(oklevél)

Szabó Janka
(oklevél)

és

Vass Boglárka
(oklevél)

a kerületi rajzversenyen eredményesen szerepeltek.

Gratulálunk nekik!

 

 

 

 

 

 


 

 

Iskolánk matematika versenyének eredményei

 

3. évfolyam:

I. helyezett: Kozma Dániel Ádám 3.a (felkészítő tanító: Székely Éva)

II. helyezett: Szabó Benedek 3.n (felkészítő tanító: Kranabetné Szivler Julianna)

III. helyezett: Horváth Martin 3.n (felkészítő tanító: Kranabetné Szivler Julianna)

új3

 

4. évfolyam:

I. helyezett: Rózsa Barnabás 4.a (felkészítő tanító: Besztercsényi-Zobor Ildikó)

II. helyezett: Gulyás Norbert 4.n (felkészítő tanító: Vassné Kovács Ildikó)

III. helyezett: Simon Bence Roland 4.a (felkészítő tanító: Besztercsényi-Zobor Ildikó)

új4

 

Gratulálunk!

 

 

 


Iskolánk szépolvasási versenyének eredményei

 

3. évfolyam:

I. helyezett: Pálfi Zoltán Levente 3.z és Lasztóczi Zora 3.z
(felkészítő tanító: Forintos Krisztina)

II. helyezett: Gottlieb Lilla 3.n (felkészítő tanító: Kranabetné Szivler Julianna)

III. helyezett: Kozma Dániel Ádám 3.a (felkészítő tanító: Cserjésné Kláminger Erika)

3olvas

 

4. évfolyam:

I. helyezett: Juhász Boglárka 4.z (felkészítő tanító: Mbarki Ilona)

II. helyezett: Nagy Panka Flóra 4.n (felkészítő tanító: Vassné Kovács Ildikó)

III. helyezett: Porubcsánszki Mátyás 4.z (felkészítő tanító: Mbarki Ilona)

4olvas

 

Gratulálunk!

 

 

 

 


Iskolánk helyesírási versenyének eredményei

 

3. évfolyam:

I. helyezett: Szabó Benedek 3.n (felkészítő tanító: Kranabetné Szivler Julianna)

II. helyezett: Csehi Laura 3.n (felkészítő tanító: Kranabetné Szivler Julianna)

III. helyezett: Borbás Réka Sára 3.z (felkészítő tanító: Forintos Krisztina)

 

4. évfolyam:

I. helyezett: Erdei-Szabó Flóra 4.z (felkészítő tanító: Mbarki Ilona)

II. helyezett: Nagy Panka Flóra 4.n (felkészítő tanító: Vassné Kovács Ildikó)

III. helyezett: Velez Illangó Hanga 4.n (felkészítő tanító: Vassné Kovács Ildikó)

 

Gratulálunk!

 

 

 


Iskolánk vers- és prózamondó versenyének eredményei

 

3. évfolyam versmondói közül:

I. helyezett: Alpári Patrik 3.z (felkészítő tanító: Forintos Krisztina)

II. helyezett: Pálfi Levente 3.z (felkészítő tanító: Forintos Krisztina)

III. helyezett: Márkus Boglárka 3.n (felkészítő tanító: Kranabetné Szivler Julianna)

 

3. évfolyam prózamondói közül:

I. helyezett: Lasztóczi Zora 3.z (felkészítő tanító: Forintos Krisztina)

II. helyezett: Csehi Laura 3.n (felkészítő tanító: Kranabetné Szivler Julianna)

III. helyezett: Racskó Dusán 3.a (felkészítő tanító: Cserjésné Kláminger Erika)

3uj

 

4. évfolyam versmondói közül:

I. helyezett: Baraksó Anna 4.n (felkészítő tanító: Vassné Kovács Ildikó)

II. helyezett: Tarnóczky Zita 4.z (felkészítő tanító: Mbarki Ilona)

III. helyezett: Langer Lili 4.a (felkészítő tanító: Bán Zsuzsanna)

 

4. évfolyam prózamondói közül:

I. helyezett: Juhász Boglárka 4.z (felkészítő tanító: Mbarki Ilona)

II. helyezett: Nagy Panka 4.n (felkészítő tanító: Vassné Kovács Ildikó)

4uj

 

 Gratulálunk!

 

 

 


Bolyai körzeti fordulóján a 3.a "Pingvinek" nevű csapata 
II. helyezést ért el. 

bolyai a

bolyai verseny logo

A csapat tagjai: 
Apáti-Szabó Péter
(oklevél)

Katona Salamon
(oklevél)

Kozma Dániel
(oklevél)

Zaccommer Áron
(oklevél)

 

Felkészítő tanár: Székely Éva

 

 

 


A Bolyai körzeti fordulóján a 3.n "Gyémántmedvék" nevű csapata 

I. helyezést ért el. 

bolyai n

 

 

Az ORSZÁGOS versenyen a
XII. helyezettek lettek.

 

bolyai verseny logo

 

A csapat tagjai:
Höltzl Hédi
(oklevél)
Horváth Martin
(oklevél)

Luncz Kristóf
(oklevél)

Szabó Benedek
(oklevél)


Felkészítő tanár: Kranabetné Szivler Julianna

 

 

 

 


 

A XXI. Simonyi Zsigmond
Kárpát - medencei helyesírás verseny
kerületi fordulóján

biologia

Radványi Tamás
7.z osztályos tanuló


III. helyezést ért el.

Oklevél

Felkészítő tanár: Pécsi Györgyi

 

 

 
 

A Budapesti Pedagógiai Oktatási Központ országos művészeti versenyt hirdetett
  "Mitől jó az ember" címmel.
verseny nyerteseit  2017.11.13-án az Őszi Pedagógiai Napok  nyitónapján köszöntötték.
A díjakat Dr. Gloviczki Zoltán, az Oktatási Hivatal elnöke adta át.
Ezen az országos művészeti versenyen iskolánk 8. n osztályos tanulója,
 
SZABÓ JANKA
II. helyezést ért el.
 
dijatado 1
 
Felkészítő tanára: Tóth Mária Anna

 

 

 


english2

 

Bokor Alex
8.a osztályos tanuló
országos angol verseny

I. kerületi fordulójában
XIII. helyezést ért el.

Ezzel bekerült a második fordulóba.


Gratulálunk neki
és a
felkészítő tanárának
Klabacsek Gyulánénak.

 

 

 

 


 

Bolyai Matematika Csapatverseny
Dél-Budai Körzeti fordulójának

 

bolyai verseny logo

 

6. osztályos kategóriájában

Borsody Petra
(oklevél)
Halász Eszeter 
(oklevél)
Lesti Szabolcs 
(oklevél)
Török Borbála 
(oklevél)

a "Logikászok" csapat tagjai

III. helyezést értek el.

 

 

Továbbá a "Pomogácsok" csapata

Kondor Botond
Mészáros Anna Veronika
(oklevél)
Novotny Márton
Velez Veronika

a 7. osztályos általános iskolás kategóriában 
IV. helyezést értek el.

 

 

 

Gratulálunk!

 

 

 

 


 

Úszóverseny

uszas

Az alsós fiúk között Alpári Domonkos 4.z osztályos mellúszásban III. helyezést,
a fiú váltócsapatunk II. helyezest ért el.
A III.korcsoportban, lány hátúszásban Payer Kata II. hely.
IV. korcsoportban Török Geregly hátúszásban II.hely.
 
uszas 2017 2
 
uszas 2017 1
 
Gratulálunk!
 
 
 
 
 

 

Madárbarát kert pályázat

 

 madarbarat 4

 

Az Állatok világnapja alkalmából meghirdetett
Madárbarát kert pályázaton a "MadárBarátnők" (6. z osztály) csapata

I. helyezést ért el a "Mi kertünk" című pályázatával.
A győztes pályamunkában az iskolakertet és annak madarait mutatták be.
A csapat tagjai:
Bajnok Dorka
Kardos Boróka
Lukácsfy Petra
Németh Gyöngyi
Sipos Sára
és Török Borbála.

Felkészítő tanár: Pehartz Adrien

Gratulálunk!

Oklevél

 

 

 

 

 


A 4.n osztály tanulói

Baraskó Anna
Laub Gabriella
Máli Gréta
Nedyalkov Dániel
Pásztor Zsombor
Reicher Gegília Hanna
Répás Levente
Sármezei Kitti
Szontagh Zsófia
Velez Illangó Hanga

az Országos Dráma Fesztiválon ARANY minősítést kaptak.

Gratulálunk!

 

Oklevél