kiírás
 

                                  I.helyezést értek el:

Borsodi Petra 8.z

Hámori Botond 8.z

Török Bori 8.z

                                  II.helyezést értek el:

Gaál Iván 8.a

Jerminecz Gergely 8.n

                                  III.helyezést ért el:

Vadicska Petra 8.n

 

                 Gratulálunk a nyerteseknek és a versenyzőknek!

 
 
 
 
 
 

 
 
Az Országos Történelem Tanulmányi Verseny kerületi fordulóján
iskolánk tanulói az alábbi helyezéseket érték el:
Halász Eszter (8.n) IV. helyezés
Vadicska Petra (8.n) VII. helyezés
Serfőző Eszter (7.n) VIII. helyezés
Marinka Marcell Ábel (7.n) X. helyezés
Halász Eszter továbbjutott a fővárosi fordulóba.
 
Felkészítő tanár: Nagy Gabriella
 
Minden versenyzőnek gratulálunk!

 

 

                  Halász Eszter               Marinka Marcell Ábel              Serfőző Eszter               Vadicska Petra


 

 

 "Tiszán innen, Dunán túl..." Országos Népdaléneklési Verseny Kerületi Forduló

5-6. évfolyam szóló kategória
Szlanka Hanna (6.z) -- KIEMELT ARANY minősítés
5-6. évfolyam kisegyüttes kategória
Imre Hanga, Lasztóci Zora Sarolta (5.z) -- ARANY minősítés
5-6. évfolyam énekegyüttes kategória
Porubcsánszki Mátyás, Racsek Bence, Tátrai Zsombor, Wochna Bence (6.z) -- EZÜST minősítés
7-8. évfolyam énekegyüttes kategória
Bernát Panna, Inotai Dóra, Kardos Boróka, Németh Gyöngyi Roberta, Vass Dorka (8.z) -- a KIEMELT ARANY minősítés mellett maximum pontszámmal bejutottak a Fővárosi Fordulóba
Felkészítő tanár: Besse Attila
Gratulálunk!

 

                énekverseny1    énekverseny2                                                énekverseny3  énekverseny4

 


 
Angol nyelvű iskolai vers- és prózamondó verseny
 
Alsó tagozat:
 
2 3.n
1. Berkes-Bobák Tamara 2.n és Becz Attila 3.n 
2. Nyári Dávid 4.n  és Graf Emese 2. n
3. Kardos Huba 3.n  és Gyulai Dorina 3. n 
 
Felső tagozat:
 
6. n
5-6. évfolyam:
1. Laub Gabriella és Szontágh Zsófia 6.n 
2. Pásztor Zsombor 6.n 
3. Gerber Zoé Sára 6.n
 
7-8. évfolyam:
 1. Marinka Marcell Ábel 7.n 
2. Pajor Zoltán 7.n
3. Benkő Lilla 7.n
 
Minden versenyzőnek gratulálunk!
Idegennyelvi munkaközösség
mindenki

 

 



Országos Civilizációs Verseny - 2019. november 22.

IMG 20191122 123439

7.n Csikós Lili, Marinka Marcell, Nedgyalkov Márkó és Trinh Tú Dávid

 

IMG 20191122 123701

6.n Bajnok Ádám, Diószegi Krisztianna Lynn, Nagy Panka Flóra és Velez Illangó Hanga

Felkészítő tanár: Kothay Judit